Zwrot podatku z Holandii

PRACOWAŁEŚ W HOLANDII? NALEŻY CI SIĘ ZWROT  PODATKU .
POMOŻEMY CI GO UZYSKAĆ !

Odzyskanie podatku wiąże się często ze zmierzeniem się z barierą językową  oraz szeregiem skomplikowanych i czasochłonnych formalności, których pracownicy wyjeżdżający do pracy za granicą zazwyczaj nie znają, co zniechęca ich do odzyskania należnych im pieniędzy.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług naszej firmy, profesjonalnie zajmującej się odzyskiwaniem podatku.

Gwarantujemy:

  • SZYBKOŚĆ- szybki zwrot podatku, średni czas oczekiwania na wydanie decyzji wynosi od 4 do 6 miesięcy. Nasze rozliczenia trafiają do Belastiengdienst dużo szybciej niż konkurencji !

  • PROFESJONALIZM - profesjonalne doradztwo naszych specjalistów

  • KREATYWNOŚĆ- Indywidualne podejście do każdego klienta – uwzględnienie wszelkich możliwych ulg i odliczeń dotyczących każdego, indywidualnego klienta ( np. Rozliczenie wspólne z Partnerem fiskalnym, rozliczenie hipoteki, kosztów edukacji, wydatków zdrowotnych itp.)

  • DBAŁOŚC O KLIENTA- kompleksowa obsługa i doradztwo aż do chwili uzyskania rozliczenia.

  • ZWROT BEZ POŚREDNIKÓW – zwrot bezpośrednio na  konto.
    Pieniądze nie przechodzą przez konto Euro Work. Zwrot następuje bezpośrednio na konto klienta. Dokonujemy także aktualizacji kont bankowych i likwidacji, złożonego wcześniej pełnomocnictwa.

  • SKUTECZNOŚĆ – dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować nawet 100 % zwrotu w większości przypadków.

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ – odpowiedzialność przed holenderskim Belastingdienst za złożone w imieniu klienta zeznanie.

W CELU UZYSKANIA INFORMACJI SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

EURO WORK
Telefon 32 258 05 64
e-mail: rozliczenia@eurowork.net.pl